Види шуму та його джерела

Для початку слід зазначити, що існують всього два різновиди шуму:

  1. Повітряний, який переноситься безпосередньо повітрям. Це можуть бути крики, гучні розмови, музика тощо. Зазвичай такий шум здатний проникати через будь-які тріщини та щілини, а також через вікна. В основному щодо повітряного шуму, то він стає грозою офісних та житлових кімнат.
  2. Структурний (ударний). Розповсюджується через середовище твердих тіл. Структурний шум переважно є проблемою виробничих приміщень. Є звуковими хвилями, які переміщаються по твердих тілах, перекриттях, стінах. Прикладами такого шуму може стати тупіт, стрибки, звуки інструментів, що працюють, вібрації від динаміків.

І в залежності від виду шуму залежить і підбір необхідної ізоляції.

У сучасному розумінні шумоізоляція приміщень – це комплекс заходів для зниження або зведення до «нуля» шуму, що проникає ззовні до приміщення. Це завдання актуальне і популярне у цивільному будівництві, коли в будинку чи квартирі потрібно реалізувати проект захисту від шуму, що регламентується відповідними нормами. Причини шуму можуть бути механічного (ударного) чи повітряного (акустичного) характеру. Для отримання максимальної ефективності через різне середовище походження шуму до вирішення питання потрібно підходити комплексно. Комплексна звукоізоляція приміщень включає 3 види робіт:

  • звукоізоляція стін;
  • звукоізоляція стелі;
  • звукоізоляція підлоги.

– Шумоізоляція квартири. Якщо вам потрібна шумоізоляція квартири, отримати консультацію можна у нашого фахівця за номерами телефонів на нашому сайті. Компанія АГОТ проводить роботи зі звуко- та віброізоляції житлових та громадських будівель, технічних приміщень з шумним інженерним та технологічним обладнанням, зниження загального рівня шуму.