Встановлення телевізора на стіну

Сучасний телевізор – це не тільки висока якість зображення та звуку, але також стильний дизайн, що вписується в інтер’єр приміщення. Сьогодні немає потреби ставити його на тумбу, адже є безліч варіантів його розміщення. Установка РК-телевізора на стіну – це один із найпоширеніших варіантів.

Робота з компанією АГОТ – це вигідно

Ми пропонуємо своїм клієнтам не лише послуги встановлення телевізорів на стіну, але також всебічну допомогу у виборі пристрою та додаткових матеріалів. Оскільки компанія має власний інтернет-магазин, у каталозі доступний широкий асортимент товарів, кожен з яких доступний до замовлення.

При замовленні установки телевізора на стіну ціна обговорюється індивідуально через різні нюанси.
Наприклад, клієнту доступна послуга замовлення під ключ. В даному варіанті всіма видами робіт, включаючи вибір телевізора та кріплень, займаються наші співробітники, також у вартість входить установка на стіну телевізора та його налаштування.
При цьому обов’язково враховуються побажання замовника. Йому надаються найбільш прийнятні варіанти, у тому числі він вибирає найбільш підходящий.

Встановлення телевізора на стіну Дніпро

Нашому клієнту не потрібно думати про те, який телевізор краще виглядатиме в кімнаті або краще за характеристиками, всю роботу пророблять професіонали. Вартість установки телевізора на стіну включає цілий комплекс послуг:

  1. Виїзд кваліфікованого співробітника компанії для оцінки місця, де буде проведено встановлення та налаштування телевізора на стіну. На даному етапі проводиться узгодження точки встановлення з клієнтом.
  2. Вибравши найприйнятніший варіант, замовнику буде запропоновано варіанти кріплення та кронштейнів (при необхідності, презентуються додаткові аксесуари). Проводиться консультація про кріплення та пояснюється, чому саме цей варіант найкращий.
  3. Виконується монтаж кронштейна та встановлення телевізора з вирівнюванням та фіксацією на кріпленні.
  4. Наші співробітники можуть також підключити додаткові пристрої. Налаштування звуку та зображення, а також підведення кабелів та налаштування Smart TV входить у вартість.

Не варто економити на професійному встановленні телевізора на стіну, адже його вартість досить висока, і ненавмисне падіння може призвести до непоправних наслідків. Телефонуйте вже зараз, і ми сприятимемо вибору й установці мультимедійного пристрою.