Встановлення та підключення звукового проектора саундбару

Саундбар – це звукова система, яку, можливо, знають далеко ще не все. Вона являє собою моноблок, усередині якого містяться сателіти. Підключення саундбару виконується через бездротовий інтерфейс.

У каталозі інтернет-магазину компанії АГОТ можна знайти безліч звукових панелей (саундбарів) – від найпростіших до тих, хто дозволяє отримати справжній, якісний звук.

Встановлення саундбару альтернатива колонкам?

Насправді підключення сандбару для дому – це не проста альтернатива колонкам, а чудова можливість отримати справді якісне звучання. Незалежно від того, чи буде виконуватися воно до проектора, телевізора або комп’ютера, власник даного мультимедійного пристрою зможе відчути себе на сеансі кінотеатру.

Замовляючи звукову панель на нашому сайті, клієнт може отримати безкоштовну консультацію спеціаліста з продажу. З’ясувавши мету покупки, він дасть безцінну пораду, а також запропонує найкращі варіанти до придбання.

Варіанти встановлення звукової панелі

Слід зазначити, що однією з важливих переваг моноблока є його портативність та комунікабельність. Таким чином, встановлення саундбару на стіні – це звичайнісінька практика. Крім того, його можна розмістити на полиці або в будь-якому іншому місці, він не займе багато місця і ідеально впишеться в інтер’єр, не заважатиме, адже відсутність дротів – це також величезний плюс.

Робота спеціалістів АГОТ

Здавалося б, що складного у підключенні саундбару? Але, як показує практика, його неправильне розташування може сильно вплинути на якість звуку, що, своєю чергою, не дозволить повною мірою насолоджуватися переглядом улюблених телепередач і фільмів.

Установка звукового проектора з виїздом нашого фахівця включає наступні послуги:

  1. Виїзд співробітника на місце для оцінки місця, де буде встановлена ​​техніка, а також надання консультації та рекомендацій щодо подальшого встановлення та налаштування мультимедійного пристрою.
  2. Розпакування саундбару з наступним монтажем у вибраному місці. Підключення до вибраного пристрою з подальшим налаштуванням системи.
  3. Синхронізація мобільного пристрою для передачі звуку та різні додаткові послуги.

Презентація роботи готового пристрою та навчання з експлуатації.

Наша компанія працює на ринку мультимедійних пристроїв вже понад 15 років. За цей час співробітники нагромадили безцінний досвід, що дозволяє робити все в найкоротші терміни з найвищим рівнем якості. Ми надаємо гарантію на всю техніку, куплену в магазині АГОТ, а також надані послуги. Про вартість, а також інші нюанси роботи можна дізнатися у консультанта, зателефонувавши за одним із номерів на сайті.