Встановлення та підключення проектора та екрану

Сьогодні рідкокристалічні монітори відходять на другий план, все більшої популярності набирає установка проекторів, ціна яких цілком порівнянна з вартістю звичних РК-моніторів, але якість картинки при цьому в рази вища.

Дійсно, встановлення проектора – це чудовий варіант для демонстрації рекламного ролика. З його допомогою можна легко показати різні тексти, таблиці чи графіки. Цей прилад дозволяє ефективно вести семінари, лекції та уроки. Оскільки підключення проектора до ноутбука виконується досить просто, це дозволяє за лічені хвилини підготувати апаратуру до експлуатації.

Крім того, встановлення проектора будинку, яке можна виконати на замовлення, дозволяє поринути у світ фільмів з максимальним комфортом. Вони виграють у плазми не тільки за кольором і деталізацією, але також за розміром діагоналі.

Підключення проектора фахівцями АГОТ

Компанія АГОТ працює у сфері аудіо- та відеоінсталяцій, починаючи з 2002 року. Таким чином, монтаж проектора для наших співробітників – це дуже проста справа. Незалежно від того, чи потрібна установка проектора на стелю або просте підключення проектора до комп’ютера, послуги будуть виконані на найвищому рівні. Серед наших клієнтів як приватні особи, так і навчальні центри, приватні компанії, дитячі садки та школи, які стали для нас постійними клієнтами.

Найкраща реклама нашої компанії – це якісно виконана робота. Вирішивши замовити у нас майстра з виїздом додому, наприклад, для підключення проектора по Wi-Fi, клієнт може бути впевнений, що роботу буде проведено на найвищому рівні в максимально стислий термін. На всі види послуг поширюється гарантія.

Встановлення проекторів та екранів

Звертаючись до нас, клієнт може розраховувати на надання якісно виконаних послуг, вартість яких повністю відповідає сервісу. Слід зазначити, що монтаж проектора на стелю – це правильніший вид кріплення, але він можливий далеко не завжди, тому наші майстри можуть провести всі необхідні виміри для того, щоб виконати монтаж проектора на стіну без втрати якості відтворення.

Ціна установки проектора на стелю або іншу поверхню включає:

 1. Виїзд майстра додому чи іншого місця, де проводитиметься монтаж. Він підбере екран для проектора, встановлення якого дозволить виконувати максимально ефективну експлуатацію.
 2. Детальну консультацію для придбання найбільш відповідного обладнання.
 3. Встановлення кронштейна на вибрану поверхню (стелю або стіну) та кріплення до нього вибраного пристрою, а також підключення проводів.
 4. Налаштування обладнання для комфортного використання. Корекція зображення.
 5. Супутні матеріали для встановлення (болти, дюбеля, анкера та стяжки).

Монтаж проекторів виконується для будь-яких приміщень: як домашній кінотеатр, конференц-зали, ВНЗ та школи, бари та інші громадські місця.

Декілька правил з монтажу проекторів

Незважаючи на всю простоту установки проектора, даний процес має безліч правил і приписів, без дотримання яких досягнення максимального результату просто неможливо:

 1. Вибираючи екран, слід дотримуватись його пропорцій щодо приміщення, в якому він буде встановлений.
 2. Далі слід вибрати місце для монтажу, враховуючи при цьому всі нюанси.
 3. Не менш важливим є вибір кабелів та додаткових матеріалів, а також первинне налаштування та перевірка майстром

Наші майстри, маючи великий досвід, здатні виконати будь-який вид робіт. Проектор, підключення до комп’ютера, може бути встановлений з урахуванням деяких нюансів, про що можна дізнатися, зателефонувавши за номером та замовивши послугу.

Коротко про варіанти кріплення

Оскільки встановлення проектора будинку найчастіше виконується в умовах, коли немає можливості штробити стіни або стелю, щоб підвести кабель, найбільш прийнятним варіантом є монтаж проектора на стіну навпроти екрана. Якщо куплено короткофокусний проектор, можна скористатися послугою кріплення на виносну штангу, що дозволить не тягнути безліч різних дротів, а також заощадити місце. Цей спосіб дуже популярний у навчальних закладах, оскільки не зліпить викладача чи учня.

За умови, що ремонт у приміщенні виконувався з урахуванням майбутнього монтажу проектора, найкращим варіантом є стельове кріплення:

 1. Насамперед, його можна буде сховати за допомогою встановлення під ним декоративної панелі, тобто він буде знаходитися у спеціальній ніші.
 2. Таким чином зберігається простір у кімнаті і проектор нікому не заважає.
 3. Крім того, можна зробити установку стаціонарного екрана, що висувається зі спеціальної ніші у стелі. Проектор буде постійно в статичному положенні, що дозволяє не проводити постійне налаштування фокусу і розміру засвічення.
 4. Немає дротів, що постійно заважають, які зазвичай лежать на підлозі і заважають ходити.

Звернувшись до АГОТу, клієнт може замовити різні види послуг, які включають встановлення та подальше налаштування обладнання будь-якої складності складності. Наші співробітники не лише нададуть допомогу в установці, але також проведуть кваліфіковану консультацію та дадуть цінні поради щодо подальшої експлуатації. Після завершення робіт проводиться перевірка та професійне налаштування обладнання.