Встановлення та підключення домашнього кінотеатру в одній коробці

Для тих, хто не знає, що таке домашній кінотеатр в одній коробці, слід дати пояснення.

Це чудовий комплект, який має у своєму арсеналі такі пристрої:

  1. Особливо радіо та TV-тюнер.
  2. Програвач для DVD-дисків.
  3. Підсилювач і декодер звуку, а також підлогова акустична система, що включає сабвуфер.

Встановлення домашніх кінотеатрів в одній коробці дозволяє отримати багатофункціональний пристрій, який допоможе отримати максимальну насолоду від перегляду відео або телепередач.

Налаштування кінотеатрів в одній коробці проводиться нашими фахівцями з виїздом на об’єкт у максимально стислий термін. Вартість послуги обговорюється з кожним клієнтом індивідуально

Вигода від співпраці з компанією АГОТ

Оскільки наша компанія не тільки надає послуги зі встановлення комплектів домашніх кінотеатрів, але також пропонує купити апаратуру безпосередньо в інтернет-магазині з можливістю проведення консультації професійним співробітником, наші можливості є надзвичайно широкими:

  • Можливість замовлення домашнього кінотеатру з подальшою доставкою та встановленням.
  • Кваліфіковані поради спеціаліста з вибору та експлуатації.
  • Індивідуальний підхід з виїздом фахівця для огляду приміщення, що дозволяє зробити вибір максимально свідомим.

Таким чином, налаштування кінотеатрів для дому з виїздом спеціаліста – це не просто технічна послуга, а індивідуальний підхід до кожного замовлення, що дозволяє зробити подальше використання пристрою максимально комфортним.

Що включає пакет послуг?

Наші співробітники можуть провести підключення домашнього кінотеатру в одній коробці, яка була куплена заздалегідь, або виконати всю операцію під ключ. При виборі другого варіанта замовник може розраховувати на такі переваги:

  1. Кваліфікований співробітник огляне об’єкт і з урахуванням усіх нюансів підбере апаратуру.
  2. Після цього з клієнтом буде проведено консультацію, в якій буде запропоновано максимально вигідні варіанти для встановлення.
  3. З урахуванням побажань замовника та зібраної інформації буде виконано монтаж пристрою, а також його подальше налаштування.

На всі послуги та техніку, куплену в магазині компанії, поширюється гарантія. Після завершення монтажних робіт із клієнтом проводиться навчання щодо подальшої роботи з домашнім кінотеатром. Якщо залишилися якісь питання, просто наберіть один із номерів на сайті та зв’яжіться з нашим менеджером для з’ясування нюансів або замовлення послуги.