Встановлення та налаштування телевізорів

Вирішивши придбати нову плазму або LCD-панель, багато хто не замислюється про те, де їх розмістити. Проте це дуже важливе питання. Раніше установка телевізорів була простою – вибрав тумбу, поставив у кут, і готово. Але то були величезні лампові пристрої. Сьогодні все змінилося, телевізори стали тонкими і красивими, а функціональний спосіб їх кріплення цікавіший – на стіну чи стелю.

Послуги встановлення телевізорів від АГОТ

Вибираючи телевізор, людина часто навіть не замислюється, наскільки це справді важка справа. Багато нюансів і тонкощів для нього просто приховані, а виявляються вони, на жаль, вже після розпакування товару.

Серед численних обов’язкових нюансів можна вказати наступні: мінімальна відстань від корпусу до стіни, необхідність вентиляції або посилених кронштейнів при значній вазі апарату та багато іншого, що має враховувати майстер налаштування телевізора.

Для тих, хто не наважується виконати встановлення самостійно, ми пропонуємо скористатися послугою налаштування РК телевізора на замовлення. Вона включає наступні пункти:

  1. Кваліфікована допомога у виборі телевізора з урахуванням усіх параметрів кімнати, де його буде встановлено. Для того, щоб техніка працювала максимально правильно, наш фахівець може провести огляд приміщення та створити індивідуальний проект із вимірами та розрахунками.
  2. На підставі отриманої інформації та побажань замовника підбираються максимально відповідні варіанти, що пропонуються клієнту на вибір. Оскільки компанія має власний інтернет-магазин, вибір необхідного телевізора не складе труднощів. Після того, як вказано остаточний варіант, буде підібрано спеціальні кріплення та кронштейни, що дозволяють надійно закріпити телевізор.
  3. Вартість налаштування телевізора також включена до послуги та виконується безпосередньо під час монтажу. У нас можна замовити налаштування Smart TV, звичайного телевізора або монітора домашнього кінотеатру.

Послуги налаштування телевізора домашнього кінотеатру включають також підключення монітора до мережі інтернет для коректної роботи Smart TV, налаштування каналів, підключення двд-плеєра або ігрової консолі. При необхідності може бути проведений ресівер супутникових каналів, навчання з підключення відеокамери або жорсткого диска, а також багато інших послуг. Налаштування телевізорів здійснюється в максимально стислий термін, потрібно тільки здійснити дзвінок нашому консультанту по одному із зазначених номерів на сайті.

Вибір кріплень: чому варто довіритись професіоналам?

Хоч би як це банально звучало, але хороший великий телевізор коштує досить дорого. Саме тому установку плазми варто довірити професіоналам, адже поганий монтаж кріплень може коштувати дуже дорого.

Наші майстри допоможуть клієнту здійснити вибір не тільки самої техніки, але також підкажуть, який тип кронштейну в даному випадку буде найкращим. Установка телевізорів у Києві включає наступний комплекс послуг:

  1. Прокладка кабелю, монтаж кронштейнів будь-якої складності та підключення телевізора.
  2. Встановлення протекторів, телевізорів на стіну (наші співробітники можуть здійснити монтаж у будь-якому положенні).
  3. Допомога у зборі підставок, тумб, кронштейнів.

Іноді досить складно визначитися навіть у таких дрібницях, як нахил або поворот телевізора. При виїзді на об’єкт професіонала ці питання вирішуються на місці і, виходячи з них, а також з габаритів та ваги ТВ-панелі, вибираються стельові або настінні кріплення. Вони можуть бути похилими, поворотними чи фіксованими.

Виходячи з побажань замовника щодо встановлення телевізора, майстер вирішує, чи потрібні в даному випадку посилені кріплення.

Установка проводиться максимально швидко та акуратно на будь-який вид стін (гіпсокартон, бетон, дерево, цегла тощо). Кожна з них має свої особливості та індивідуальні властивості, тому монтаж кріплень повинен проводитись з їх урахуванням. Завдяки використанню професійних інструментів все буде виконано швидко, акуратно та красиво. А головне – якісно. Про те, що техніка може впасти, не варто хвилюватися, інакше ми відшкодуємо збитки.

Чому співпраця з АГОТ вигідна?

Насамперед, ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент товарів у каталозі інтернет-магазину. Тобто, у нас можна замовити техніку, яку доставлять та поставлять за вказаною адресою у найкоротші терміни. Більш того, для клієнтів, які утрудняються у виборі, існує послуга встановлення телевізора під ключ. Ми самі проведемо оцінку приміщення, встановлення та налаштування найбільш відповідного телевізора.