Встановлення та налаштування домашніх кінотеатрів

Якщо говорити простою технічною мовою, то домашній кінотеатр – це сукупність архітектурно-будівельних рішень та набір компонентів, що дозволяють створити максимальний ефект присутності в кадрі при перегляді різних видів передач і фільмів. При цьому слід розуміти, що для досягнення найкращого результату важлива не лише вартість, а й правильне встановлення домашнього кінотеатру. Саме про останній аспект буде дана стаття.

Нюанси встановлення та налаштування мультимедійного пристрою

Оскільки компанія АГОТ займається не лише продажем, а й установкою та налаштуванням будь-яких видів домашніх кінотеатрів, наші співробітники мають величезний досвід у цій сфері діяльності. У практиці спілкування з клієнтами ми часто зіштовхуємось із ситуаціями спроб підключення нової техніки самотужки.

Але, наприклад, власники High-End обладнання часто визнають, що не змогли розібратися з особливостями і вирішили скористатися послугами установки домашніх кінотеатрів на замовлення. І це дуже правильне рішення.

Особливості роботи з компанії АГОТ із клієнтами

Звернувшись до наших консультантів, відвідувач сайту може скористатися абсолютно безкоштовною послугою за допомогою вибору необхідної техніки, а також отримати цінні поради щодо розміщення та налаштування домашнього кінотеатру. Крім того, можна замовити бригаду кваліфікованих співробітників із виїздом на об’єкт.

При необхідності, ми можемо здійснити роботу з установкою мультимедійного пристрою з монітором або протектором під ключ. Оскільки налаштування домашніх кінотеатрів – це відповідальний та складний процес, ми ставимося до неї з усією серйозністю та виконуємо поетапно:

  1. При зверненні до нашого консультанта можна замовити виїзд фахівця на об’єкт, для професійної консультації та подальшого встановлення та налаштування домашнього кінотеатру.
  2. За фактом огляду співробітники виконують проектування, а також підбір максимально підходящої діагоналі мультимедійного пристрою. При цьому враховуються дані про проекційну відстань, що вираховується в індивідуальному порядку.
  3. Не менш важливим є налаштування звуку домашнього кінотеатру. Тільки виконавши цю послугу на замовлення можна досягти максимальної якості звучання. Розрахунок кількості акустики здійснюватиметься на професійному рівні кваліфікованими фахівцями.

При простоті встановлення і підключення домашнього кінотеатру – це дуже складний процес, який вимагає уваги і знання численних нюансів, без яких досягти високої якості виведення зображення і звуку. Так, при встановленні систем типу Hi-Fi важливу роль відіграє місце розташування, яке грає безпосередньо на виведення звуку.

Домашні кінотеатри: встановлення аудіосистеми

Купивши дуже дорогий пристрій, користувач, звичайно ж, чекає від нього високоякісної роботи. Але злий жарт у цьому випадку може зіграти непрофесійне встановлення домашнього кінотеатру. Ціна його при цьому зводиться нанівець. Ось лише кілька прикладів найпоширеніших помилок самостійного розміщення аудіосистеми:

  1. Достатньо часто вона розміщується дуже близько до стін, що гасить або спотворює звук.
  2. Зворотна ситуація – це використання підставок, які не призначені для використання з аудіосистемами.
  3. Неправильне розташування колонок може повністю спотворити звукову палітру. При цьому лише одна колонка може стояти в неправильному положенні.

Фахівці компанії АГОТ під час роботи із замовленням клієнта проводять спеціальні розрахунки з урахуванням усіх даних та специфіки приміщення, що дозволяє сформувати об’ємну та правдоподібну звукову палітру аудіоконтенту.

Як виконується робота співробітників АГОТ

Домашній кінотеатр може бути встановлений у вітальні, спальні або іншій кімнаті або приміщенні. Наш спеціаліст, виїжджаючи на об’єкт, збирає всю необхідну інформацію, яка необхідна для того, щоб домашній кінотеатр, налаштування якого досить складне, працював без вад. Наприклад, будуть проведені спеціальні розрахунки та виміри для з’ясування наступних пунктів:

  1. Яка необхідна відстань від стіни до колонки з відкритим акустичним оформленням, що має тильний фазоінветорний порт. При неправильному встановленні практично завжди виявляються дефекти звуку.
  2. При використанні стельової акустичної системи слід правильно розрахувати висоту з огляду на архітектурний ансамбль приміщення. Також важливо правильно підібрати стійки чи підставки, які забезпечать резонансні коливання корпусу системи.
  3. Найкращі звукові характеристики можливі лише за умови використання оптимальних типів роз’ємів, що використовуються для багатоканальних або інших типів систем. В особливих випадках наші співробітники можуть зробити розпаювання та тест звукової системи. Також може бути проведено прокладання кабелів без порушення естетичної композиції інтер’єру.

До списку послуг компанії АГОТ входить повне налаштування обладнання незалежно від виду (монітор, екран, проектор та інше). Також з клієнтом проводиться вступна лекція з правил експлуатації. На всі види робіт та апаратуру, куплену в магазині, поширюється гарантія та сервісне обслуговування.

Встановлення домашнього кінотеатру у Дніпрі

Користувачі, яким потрібна докладна консультація щодо вибору та купівлі домашнього кінотеатру, завжди можуть скористатися послугами наших професійних консультантів. Вони допоможуть здійснити максимально усвідомлений вибір аудіо- та відеообладнання, доступного для покупки у нашому магазині.

Крім того, у нас завжди можна замовити встановлення та підключення домашнього кінотеатру під ключ із виїздом фахівця додому. У цьому випадку клієнт позбавлений будь-яких проблем з покупкою та монтажем обладнання.

Вартість та термін виконання робіт обговорюються індивідуально з кожним клієнтом.