Встановлення проектора та екрану для кафе бару ресторану

Великі екрани у спорт-барах – це особлива потреба. Вони дозволяють створити атмосферу перебування на стадіоні, що добре позначається на відвідуваності. Установка проекторів для ресторану – це також незаперечний плюс, адже подібне капіталовкладення дозволить проводити трансляції спортивних ігор, фільмів або проводити демонстрацію слайд-шоу під час святкових заходів (весілля, дні народження та інше). Це, безумовно, позитивно вплине на популярність закладу.

Встановлення проектора для кафе: варіанти монтажу

Співробітники компанії АГОТ мають величезний досвід із встановлення різного виду обладнання. Починаючи з 2002 року, ми постійно співпрацюємо з багатьма фірмами, навчальними закладами та ресторанами, тому точно знаємо, як підібрати та правильно розмістити обладнання.

Правильне встановлення екрана для проектора в барі, перш за все, пов’язане з правильним вибором обладнання. Наша команда пропонує послуги спеціаліста з виїздом на об’єкт. Після ретельного аналізу він зможе підказати, що саме потрібно купити і як краще поставити. Все необхідне можна замовити безпосередньо на нашому магазині, додатково скориставшись послугами професійного консультанта.

Монтаж проектора для барів у Дніпрі на замовлення відбувається під чуйним керівництвом наших фахівців. Вони розраховують кількість необхідних кабелів, підбирають найкраще місце для встановлення, а також встановлюють оптимальний варіант кріплень. При цьому враховуються усі побажання клієнта.

Отримати всю додаткову інформацію про вартість встановлення екранів для проекторів ресторанів та інших послуг можна у наших консультантів, зателефонувавши за одним із номерів, вказаних на сайті. Професійний консультант відповість на всі питання, а також допоможе підібрати максимально ефективне обладнання для кафе, бару чи ресторану.

Проекційні екрани, встановлення: ресторан

Слід визнати, що власники розважальних закладів зазвичай не заощаджують, вирішивши замовити встановлення проектора для кафе. Це не дивно, адже апаратура підтримує не лише приємну атмосферу, а й створює імідж для закладу.

Але, витратившись на техніку багато хто забуває, що встановлення домашнього кінотеатру в кафе – це не менш важлива частина облаштування, ніж якість та вартість самого «заліза». Тут робиться найсерйозніша помилка – це спроба самостійно встановити мультимедійний пристрій та провести його налаштування.

Звичайно, високоякісна техніка частково компенсує непрофесійні монтажні роботи зі встановлення проектора для барів або кафе. Але закони фізики непохитні, звук чи картинка з гарантією 99% спотворюватимуться. Таким чином, дорога техніка працюватиме не на повну потужність.

Щоб уникнути всіх помилок, слід звертатися до професіоналів, які зможуть досягти максимального ефекту. Співробітники компанії АГОТ, маючи величезний досвід роботи, оцінюють приміщення та проводять монтаж таким чином, що якість звучання та картинки буде найкращою, незалежно від того, на якій віддаленості та під яким кутом до екрану знаходиться відвідувач. Важливі нюанси монтажу

За довгі роки наші співробітники отримали безцінний досвід з монтажу мультимедійних пристроїв різної складності. На даний момент він вилився в ряд неписаних правил надання послуг установки проекторів для барів:

  1. Перед початком робіт співробітник виїжджає на місце для проведення оцінки приміщення.
  2. Дуже важливо провести акустичні та геометричні розрахунки, що дозволяють скласти проект та правильно підібрати обладнання.
  3. Установка повинна проводитися таким чином, щоб досягти повного розкриття картинки, без порожнеч і країв, що виступають.
  4. Монтаж виконується під ключ, тобто компанія бере на себе доставку купленої в нашому магазині апаратури та налаштування обладнання.
  5. Безкоштовна консультація та гарантійне обслуговування включено у вартість.

Для нас важливим є результат і задоволення всіх побажань клієнта. Ми беремо на себе всі турботи щодо монтажу проектора. Завдяки професійному підходу клієнти розважальної установи зможуть насолоджуватися максимально якісною картинкою та звучанням. Наш клієнт позбавлений проблем, пов’язаних з вибором та встановленням обладнання, отримуючи при цьому максимально можливу якість роботи апаратури в даному приміщенні.

Не варто забувати, що важлива не лише ціна мультимедійної системи, але також її якісне встановлення.

Залишилися питання чи сумніви? Телефонуйте нам вже зараз, і ми відповімо на будь-яке запитання. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє виконувати роботу з максимальною якістю.