Встановлення проектора та екрану для навчальних закладів

Установка проекторів для школи – те, чим багато в чому ознаменувалася реформа системи освіти, покликана оновити сам підхід до методу передачі знань школярам та студентам. Рівень сучасних технологій дозволяє значно покращити звичну систему викладання, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу, що викладається. Можливості вчителів у своїй значно зростають, розсовуючи рамки доступних коштів.

Але встановлення екрану для проектора у навчальних закладах – це досить відповідальний крок, тому слід робити його свідомо.

Характеристики проекторів для навчальних закладів

Основною перевагою встановлення проекторів для школи є їхня інтерактивність. Звичайно, вартість таких пристроїв дещо вища, але вони надають широкий спектр можливостей як для вчителів, так і для учнів, роблячи заняття більш цікавими та живими.

Для вчителів та викладачів це можливість:

  1. Пояснювати новий матеріал, перебуваючи далеко від «дошки», при цьому не втрачаючи зв’язку з нею. Це дає можливість налагодити контакт із учнями.
  2. Імпровізувати, робити урок гнучкішим і залучати до процесу учнів. Завжди доступ до веб-ресурсів для знаходження нових матеріалів і виведення їх на екран. Це заощаджує час під час пошуку або перевірки інформації.
  3. Ділітися даними з колегами з навчального процесу. А також стимулює саморозвиток.

Учні, у свою чергу, також отримують низку переваг:

  1. Насамперед цікава форма подачі матеріалів збільшує рівень його засвоєння.
  2. Збільшує можливості групової роботи, що стимулює розвиток соціальних навичок.
  3. Надає можливість вести конспект мобільніше, не записуючи купу непотрібної інформації, а просто зберігаючи дані, що з’являються на дошці, тобто, на сам урок залишається більше сил.

Вартість встановлення екранів для проекторів навчальних закладів на замовлення з виїздом фахівців при зверненні до компанії АГОТ не вдарить по бюджету навчального закладу. Воно дозволить не лише набратися досвіду роботи з проектором учням та викладачам, але також значно покращити успішність у ВНЗ чи школі.

Нюанси встановлення проекторів

Монтажні роботи зі встановлення проектора для навчальних закладів, як правило, проводяться за допомогою стельового кріплення. У каталозі нашого сайту можна вибрати безліч різних моделей, які підходять для цього виду установки. Якщо виникають проблеми з вибором, кваліфікований консультант завжди прийде на допомогу, і в режимі телефонної розмови намагатиметься вирішити проблему.

При виборі проектора для дошкільних закладів та початкових шкіл слід звернути пильну увагу на КФ та УКФ-проектори, що встановлюються над екраном і повністю усувають промінь від проектора, що дозволяє прибрати тінь під час роботи з дошкою.

Установка проектора фахівцями АГОТ

При співпраці з нашою компанією замовник отримує низку переваг. Послуги на монтаж проектора для навчальних закладів у Дніпрі включає наступні пункти:

  1. Кваліфікований фахівець виїжджає на місце та оцінює приміщення, де буде встановлена ​​обрана апаратура. При цьому можуть бути надані цінні поради, аж до придбання більш відповідного обладнання, яке допоможе вести урок більш ефективно.
  2. Роботи з монтажу на стелю чи стіну, включаючи встановлення кронштейна, тримачів, прокладені кабелів тощо. Подальше підключення до комп’ютера або іншого джерела сигналу.
  3. Повна перевірка та налаштування працездатності системи. З викладачами може бути проведений навчальний урок, де буде детально розказано про всі нюанси роботи проектора та екрану.

Слід зазначити, що встановлення подібної техніки у навчальних закладах буває особливо складним. Наприклад, бувають ситуації, коли монтаж проектора має бути з урахуванням збереження звичайної шкільної дошки тому ж рівні. Тобто, проектор потрібно поставити так, щоб він не спотворював картинку, але був мобільним.

Здійснити подібну операцію можуть тільки фахівці, тобто самостійно виконати налаштування та прокладання кабелю практично неможливо, адже все потрібно зробити з максимальною точністю та врахуванням приписів пожежної безпеки.

На щастя для клієнтів компанії АГОТ, наші фахівці стикаються з подібними проблемами вже багато років, починаючи з 2002 року, коли було прийнято наше перше замовлення. Багаторічний досвід роботи дозволив нагромадити безліч варіантів вирішення різних проблем. Телефонуйте вже зараз, і ми виконаємо все на найвищому рівні. На всю продукцію, придбану в нашому магазині, а також на надані послуги поширюється гарантія.