Встановлення проектора та екрану для домашнього кінотеатру

Установка проекторів для домашнього кінотеатру набирає популярності, і цьому є безліч причин.
Основними з них є розмір, з яким не може суперничати навіть найбільший рідкокристалічний екран, і менший негативний вплив на зір, адже шкідливих випромінювань від проектора немає.

Установка проекторів для дому: очевидні переваги

Монтаж проектора для домашнього кінотеатру у Дніпрі набирає популярності. Вартість послуги невисока, а очевидних переваг під час перегляду фільмів досить багато. Ось лише деякі з них:

  1. Насамперед, як було сказано вище, це розмір зображення. Вартість встановлення екранів для проекторів будинку в порівнянні з телевізором аналогічного розміру просто не можна порівняти. Проектор буде набагато дешевшим, при цьому його вага значно менша, що іноді відіграє дуже важливу роль.
  2. До речі, про габарити та вагу. Замовити установку проектора для домашнього кінотеатру доцільно для приміщень, де звичайний ЖК займатиме дуже багато місця. У невеликій квартирі проектор гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр. На сьогоднішній день є мобільні моделі, які можна переносити у сумці. Вони підключаються до комп’ютера за допомогою Wi-Fi.
  3. Не завжди квадратура кімнати дозволяє насолоджуватися великою картинкою. У цьому випадку встановлення домашнього кінотеатру з проектором дуже розумне, адже в такому випадку можна регулювати розмір зображення. Наприклад, для фільму, який переглядається наодинці діагональ, можна зменшити, а масові перегляди сім’єю або з друзями провести з діагоналлю на весь екран.
  4. Проектор – це мобільний пристрій. Його можна встановити в будинку, автомобілі чи навіть на вулиці. З телевізором такі маніпуляції дуже скрутні.
  5. Але, мабуть, найважливіше – відсутність негативного впливу на зір. Навіть багатогодинний мультфільм не нестиме навантаження на дитячі очі, що не до кінця сформувалися.

Крім того, є ще одна причина, через яку варто зупинити свій вибір саме на проекторі. Це ефект присутності в фільмі, адже картинка не обмежена рамками екрану телевізора, атмосфера повністю відповідає тій, що можна відчути в кінотеатрі, але при цьому вона доповнена домашнім затишком.

Послуги з встановлення обладнання з виїздом додому

Ще кілька років тому домашній кінотеатр із проектором вважався предметом розкоші, його можна було побачити лише у дуже заможних будинках. Але прогрес неухильно рухається вперед, сьогодні їхня вартість невисока, а встановлення проектора для кінотеатру додому доступне кожному.

Для тих, хто не може у виборі, існує можливість скористатися послугами консультантів компанії АГОТ. Ми не тільки допоможемо вибрати максимально відповідне обладнання, але також виконаємо всі необхідні роботи для монтажу та встановлення.

При замовленні послуги не варто хвилюватися, ми працюємо на ринку даних послуг, починаючи з 2002 року, і нашими постійними клієнтами є не лише приватні особи, а й безліч компаній та навчальних закладів.

Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому монтажні роботи зі встановлення проектора домашнього кінотеатру проводяться з урахуванням побажань замовника та з огляду на бюджет, який він готовий витратити на проведення робіт. Якість їх виконання при цьому не змінюється. На всю куплену техніку, а також послуги співробітників компанії АГОТ поширюється гарантія.

Переваги виконання робіт професіоналами

Визначившись з обладнанням та кімнатою, де буде воно розміщено, багато хто вирішує, що встановлення домашнього кінотеатру з проектором може бути виконане самотужки. Що ж, така думка має право на життя, хоча й не так. Слід зазначити, що вартість професіоналів невисока, а якість виконаних робіт дозволить переглядати фільми з максимальним комфортом.

Співробітники АГОТ допоможуть вибрати пристрій, що максимально підходить за розмірами та потужністю для обраної кімнати, підберуть усі необхідні аксесуари, а також самостійно проведуть монтаж та налаштування. Таким чином, встановлення екрану для проектора будинку включає:

  1. Безпосередньо встановлення всього необхідного обладнання.
  2. Підбір необхідних супутніх аксесуарів (кріплення, болти, дроти тощо)

Замовляючи проекційні екрани та встановлення будинку, ви не переплачуєте, адже ціна вже включає кріплення та інші необхідні деталі.

Для тих, хто ще не визначився із вибором системи, доступний каталог із широким вибором товарів. Тут можна знайти все необхідне самостійно чи скориставшись послугами консультанта. Приємних покупок та комфортного перегляду! Телефонуйте прямо зараз, і ми здійснимо вашу мрію про домашній кінотеатр у найкоротші терміни.