Установка проектора та екрану для офісів

Реалії ведення ділових переговорів та зустрічей такі, що їх досить складно уявити без презентацій та відеоконференцій. Для цих та низки інших завдань варто замовити установку проектора для офісу. Вартість послуги повністю виправдовується корисністю цього пристрою.

Проектори від компанії АГОТ

Наша компанія пропонує клієнтам не тільки послуги з встановлення проекторів в офіси та конференц-зали, а також широкий вибір висококласної продукції. У нас можна вибрати максимально ефективний пристрій, який найбільше відповідає специфіці роботи в офісних умовах:

  1. Насамперед для офісного проектора важлива яскравість – від 2500 ANSI люмен. Ця умова диктується тим, що в конференц-залах далеко не завжди можна досягти повної затіненості. Незважаючи на це, картинка буде чіткою та насиченою.
  2. Наступна умова – це компактність, адже встановлення проектора для офісу – це не завжди його статичне становище. Може знадобитися транспортування чи переміщення. З рідкокристалічним монітором великих розмірів зробити це досить складно, тоді як для перенесення проектора буде потрібно лише один співробітник.
  3. Не менш важливий аспект – це простота в експлуатації, включаючи такі параметри, як підключення, керування, а також додаткові налаштування. Це означає, що для роботи з ним знадобиться мінімум знань про роботу цифрової техніки та зусиль.

Крім того, встановлення домашнього кінотеатру в офіс з проектором з виїздом наших фахівців передбачає проведення повного налаштування всієї апаратури та детальну консультацію користувачів щодо правил експлуатації. Ми гарантуємо якість на проведення всіх робіт, а також на техніку, куплену в магазині.

Проекційні екрани: встановлення офіс та нюанси послуги

При покупці проекційних екранів в офіс важлива не тільки ціна, але також наявність деяких спеціальних можливостей цієї техніки. Наприклад, USB-портів, можливість управління LAN-мережею та інші. Даний спектр можливостей значно спрощує створення локальної мережі та подальшу більш оперативну роботу, яка матиме більшу гнучкість: можливість відстеження характеристик проектора – охолодження, запас ресурсу лампи та інше.
Замовити послуги установки проектора в офіс, а також докладніше дізнатися про нюанси вибору та встановлення можна вже зараз, зателефонувавши консультанту нашої компанії.