Встановлення проектора та екрана для великих приміщень

Сучасні конференц-зали чи концертні зали важко уявити без великих екранів із проекторами. Зайшовши в кінотеатр, ми побачимо величезний екран, картинка на який подається через проектор.

Але встановлення великих проекторів – це досить складне завдання, яке під силу лише професіоналам. Краще виконати її на замовлення, звернувшись до спеціалістів.

Чому АГОТ?

Звернувшись до фахівців компанії АГОТ, ви можете бути впевнені, що установка проекторів у великих приміщеннях буде виконана на найвищому рівні. Ми надаємо клієнту різні послуги, а також пропонуємо широкий вибір мультимедійної техніки, яку можна замовити безпосередньо на сайті, а також оформити монтаж проекторів для великих приміщень із виїздом на місце наших спеціалістів у найкоротший термін.

Слід зазначити, що установка проекторів для конференц-залів та інших великих приміщень повинна виконуватися з максимальною увагою до всіх деталей. Щоб не прогаяти нічого важливого, наші співробітники виконують роботу поетапно:

  1. Фахівець компанії виїжджає на об’єкт для оцінки приміщення, в якому проводитиметься монтаж проекторів для великих екранів. Він проводить збір інформації з урахуванням акустичних та геометричних розрахунків, що дозволяє скласти проект встановлення екрану. У великих залах для конференцій, кінотеатрів тощо. Існують різні нюанси, які слід враховувати.
  2. Фахівці, отримавши повну картину, підбирають необхідну апаратуру (її можна купити безпосередньо в нашому інтернет-магазині, враховуючи всю зібрану інформацію – це гарантує максимальну якість картинки та звуку) або встановлюють мультимедійний пристрій, заздалегідь куплений клієнтом.
  3. Всі роботи виконуються під ключ, тобто додаткова комплектація для монтажу проектор для презентацій у конференц-залах або інших приміщеннях входить у вартість робіт. Ціна розраховується індивідуально для кожного випадку після збирання всіх необхідних даних.

Ми працюємо на ринку встановлення та продажу мультимедійних пристроїв вже понад 15 років. За цей час ми налагодили постійну співпрацю з багатьма юридичними компаніями та приватними клієнтами. Звертаючись до нас, замовник може бути спокійним, адже ми позбавляємо його необхідності пошуку відповідної апаратури і турбот про її встановлення. На всі товари та надані послуги надається гарантія.