Установка та підключення Hi-Fi домашнього кінотеатру

Сьогодні виробники домашньої апаратури вийшли на новий рівень технологічної якості. Купуючи Hi-Fi домашній кінотеатр, користувач може бути впевнений, що картинка та звучання будуть на максимально високому рівні, дозволяючи поринути у перегляд улюблених фільмів та телепередач по максимуму. Тобто «ефект присутності» гарантований на 100%.

Установка Hi-Fi домашнього кінотеатру співробітниками АГОТ

Сучасний рівень технологій дозволяє легко поміщати звук у діапазоні 20 герц – 20 кілогерц, що вважається еталоном звучання. Саме такі пристрої мають назву Hi-Fi, замовити їх можна в нашому інтернет-магазині з доставкою та виїздом бригади для подальшого встановлення Hi-Fi кінотеатру. При співпраці з нашою компанією та замовленням послуг під ключ клієнт може розраховувати на наступний сервіс:

  1. Виїзд кваліфікованого спеціаліста для оцінки приміщення.
  2. Складання проекту за результатами акустичних та геометричних розрахунків.
  3. Встановлення та налаштування обладнання, а також безкоштовна консультація з експлуатації.

Вартість підключення Hi-Fi кінотеатру розраховується індивідуально кожному за клієнта. Варто відзначити, що налаштування подібної техніки дуже складне, і провести її правильно без професійних навичок та досвіду практично неможливо.

Кілька слів про монтаж та встановлення

Домашні кінотеатри Hi-Fi дуже примхливі в налаштуванні, тому так важливо заздалегідь підготувати приміщення. Наш спеціаліст ретельно вивчає приміщення, де буде розміщено апаратуру. Це дійсно важливо, адже так можна зрозуміти, як формуватиметься звукове поле, а тут важливо врахувати навіть незначні нюанси, які можуть спотворити звук.

Визначивши місце розташування, слід провести вимірювання параметрів кімнати. Так можна розрахувати найкращу діагональ екрану для комфортного перегляду, а також зрозуміти, скільки потрібно кабелів і як їх краще прокласти – під плінтусами або, можливо, просто сховати під килимами.

Завершальний етап – це монтаж. Наші фахівці працюють з улюбленими видами техніки – монітори та екрани, телевізори та проектори. Можуть встановити кріплення на стіну або стелю, а також виконати безліч інших видів послуг.

Підключення та налаштування

Вартість встановлення Hi-Fi кінотеатру будинку на замовлення також включає повне налаштування апаратури. Чому важливо довірити це фахівцям? Тому що цей вид робіт ще тонший, ніж установка. Правильне налаштування кольорової гами, регулювання сигналу та видалення всіляких резонансів можливі лише за наявності багаторічного досвіду, яким володіють наші співробітники, які надають дані послуги клієнтам, починаючи з 2002 року.

Якщо після прочитання статті у вас залишилися будь-які питання, телефонуйте нашому консультанту за одним із вказаних на сайті телефонів.