Створення домашнього кінотеатру

Компанія АГОТ пропонує своїм клієнтам широкий вибір мультимедійних пристроїв, що дозволяють створити кінотеатр із максимально можливою якістю зображення та звучання.

Наявність власного інтернет-магазину дозволяє здійснити вибір апаратури з широкого спектру варіантів, а штат висококваліфікованих спеціалістів із 17-річним досвідом – це гарантія того, що послуги створення домашнього кінотеатру будуть виконані на найвищому рівні.

Наша команда знаходиться на ринку з 2002 року. За цей період наші працівники успішно завершили тисячі проектів, серед яких неодноразово можна зустріти замовлення на створення домашнього кінотеатру під ключ.

Облаштування домашнього кінотеатру: нюанси

Правильне встановлення системи домашнього кінотеатру можливе, тільки якщо врахувати всі дрібниці на ранньому етапі. Найкращий варіант – це проектування приміщення ще при будівництві або ремонтних робіт.

Це дозволяє надійно сховати всі з’єднувальні та акустичні дроти за стіною або стелею, тобто вони не будуть нікому заважати.

Вчасне рішення про встановлення протектора, екрану, акустичної системи та AV-стійки значно спрощує процес подальшого монтажу. Для тих, хто не може прийняти рішення самостійно, є гарне і правильне рішення – проектування домашнього кінотеатру може бути виконане нашими фахівцями, які мають величезний досвід у цих питаннях.

Варто відзначити, що багато хто при самостійному проектуванні робить безліч дрібних помилок, що впливають на якість звуку та зображення на фінальному етапі. Наприклад:

  • Економія на кабелях, які, на думку непрофесіоналів, не відіграють істотної ролі, — це помилка, що найчастіше зустрічається. Насправді, від їхньої якості багато в чому залежить чистота звуку. Як правило, вартість кабелів під час монтажу домашнього кінотеатру становить не менше 15% від загальної вартості обладнання. Крім того, заощаджувати на них не слід і з іншої причини – при поломці замінити їх буде досить проблематично.
  • Також важливим етапом є правильний вибір потужності акустичної системи. Найправильніший підхід – це купівля, продиктована загальною площею приміщення, де вона буде встановлена. А ось модель та дизайн є другорядним аспектом і можуть бути продиктовані фінансовими можливостями.
  • Завершальний етап вибору – це AV-ресивер. Це дуже важливий елемент, що з’єднує усі пристрої, що входять до ансамблю домашнього кінотеатру. По суті, саме він перетворює окремі елементи на єдину систему. Тому дуже важливо зробити правильний вибір. Наші співробітники, маючи багаторічний досвід, зроблять його безпомилково.

Для тих, хто вирішив виконати все самостійно, є одна порада – слід підходити до вибору апаратури відповідально, адже домашній кінотеатр є покупкою, яка служитиме своєму власнику не один рік. У разі труднощів можна скористатися послугами професійного консультанта, який допоможе зробити правильний вибір продукції, представленої в нашому інтернет-магазині.

АГОТ: інсталяція домашнього кінотеатру

Отже, ви прийняли рішення про трансформацію вільної кімнати в кінотеатр? Це справді гарне рішення, в якому ми можемо допомогти. Що для цього потрібно? Просто зв’яжіться з нашим консультантом по одному із зазначених телефонів, і встановлення домашнього кінотеатру на замовлення буде виконано в найкоротший термін. Робота виконується поетапно:

  • Створення проекту. Це перший крок до створення ідеального кінотеатру. Ми надаємо рекомендації замовнику, які дозволяють найбільш раціонально використовувати цей простір. При цьому враховуються особливості кімнати – матеріал обробки, встановлені меблі та інші нюанси, здатні вплинути на звук або зображення.
  • Підбір компонентів. Замовнику буде запропоновано кілька варіантів, які буде зібрано з урахуванням специфіки кімнати. Ми зі свого боку гарантуємо, що будь-який із вибраних варіантів дозволить отримати максимальне задоволення від перегляду передач та фільмів. Наш інтернет-магазин дозволяє зробити вибір із дуже широкого асортименту, в чому клієнт може переконатися, самостійно зазирнувши в каталог.
  • Установка та підключення домашнього кінотеатру. Монтаж домашнього кінотеатру із виїздом на об’єкт кваліфікованих спеціалістів. Все проходить максимально швидко та якісно. Виконується звукоізоляція приміщення та встановлення обладнання.
  • Налаштування створеного домашнього кінотеатру. Ми виконаємо налаштування та проведемо презентаційний показ для того, щоб замовник у подальшому не мав труднощів з експлуатації пристрою. Також йому буде запропоновано універсальний пульт, що дозволяє виконувати управління з максимальним комфортом.

Вся продукція, куплена в нашому інтернет-магазині, має гарантію якості. Також ми можемо гарантувати якість виконання будь-яких видів робіт. Таким чином, звернувшись до нас з метою облаштування в кімнаті домашнього кінотеатру, ви можете бути впевнені, що все буде зроблено бездоганно. Це дозволяє ні про що не хвилюватися і в найкоротший термін здійснити свою мрію про перегляд фільмів і телепередач з якістю, як у кінозалі, але без необхідності залишати комфортний диван.