Проектування системи мультирум

Сучасна мультимедійна кімната – це особливе приміщення, в якому чітко розподілено систему аудіо та відеосигналу, які передаються від основного обладнання, що знаходиться в тій самій будівлі або іншій кімнаті (кабінеті). Система мультирум дозволяє передавати музику чи відеофайли до будь-якої кімнати будинку, квартири, офісу чи ресторану від джерела (або джерел) сигналу. Як правило, у ролі джерел виступають медіаплеєри, тюнери, магнітофони та інші гаджети. Завдяки такому підходу забезпечується якісне керування системою у різних точках приміщення, які також можна об’єднувати у спеціальні зони – їх кількість не обмежується.

Наша компанія пропонує проектування системи мультирум, а також допомогу у виборі та купівлі відповідного обладнання, якісну установку та подальше сервісне обслуговування. Ми продаємо надійну апаратуру та пропонуємо послуги встановлення під ключ.

Розумний будинок мультирум: особливості

Відмінною рисою цієї системи вважається високий рівень комфорту. Вам не знадобляться різні пульти, щоб вибрати відповідну станцію на джерелі сигналу, а також вибрати улюблений фільм на якомусь каналі. Усі операції виконуються за допомогою спеціальних настінних панелей, сучасних пультів із сенсорними кнопками, телефонів та планшетів.

При цьому, абсолютно не має значення, де ви знаходитесь в час керування. Можливості системи також вражають:

  • Одночасне керування звуком та відео.
  • Одного набору джерел сигналу цілком достатньо для офісу чи житлової квартири – будь-якої будівлі чи приміщення, де буде встановлена ​​система.
  • Увімкнення та вимкнення звуку в усіх кімнатах відразу або лише в одній, за бажанням користувача. Можна також зменшувати та додавати гучність. Крім того, можна налаштувати автоматичне приглушення звуку у всьому приміщенні або окремій кімнаті, якщо надходить додатковий сигнал: наприклад, телефонує або домофон.
  • Вибір аудіо або відео для конкретної кімнати або для всіх одразу.

Надійне обладнання системи мультирум довгі роки під час акуратної експлуатації. Переваги цієї кімнати повною мірою відповідають її можливостям:

  • Покупцеві не потрібний окремий комплект апаратури для кімнат або кабінетів.
  • Ви можете прослуховувати музику або переглядати фільми в будь-якій кімнаті, що особливо зручно для ресторанів, готелів та інших закладів.
  • Зручність в управлінні – вмикати та вимикати звук у всьому приміщенні можна за допомогою лише натискання відповідної кнопки.
  • Особливою перевагою для власників приватних будинків, готелів та заміських котеджів є можливість озвучування приміщень, в яких присутність техніки в принципі неможлива: ванна, басейн, кухня, сад чи городик.

Сфера використання

Створення системи мультирум спрямоване не лише на приватний будинок чи квартиру. Сьогодні її використовують для встановлення у фітнес-центрах, кафе, ресторанах, барах, офісах, готелях та інших закладах. Відмінною рисою системи вважається вдала взаємодія із системами безпеки. Тобто, в процесі керування контролером ви можете, при необхідності, переглянути зображення камер спостереження. Крім того, систему можна налаштувати таким чином, що вона повідомлятиме власника про незачинені вікна, двері, нагадуватиме про важливі речі.

Нерідко розумну систему використовують для організації зв’язку по всій будівлі, що є особливо доцільним для сімей з дітьми. Таким чином, мультирум сприяє не тільки максимальному комфорту під час проведення дозвілля, але й допомагає контролювати важливі моменти життя та забезпечувати безпеку будинку.

Однак, слід пам’ятати, що можливості різних систем значно відрізняються в залежності від вартості та технічних показників, що дозволяє вибрати відповідний варіант людям з різними фінансовими можливостями та перевагами. Найпростіші системи працюють тільки від одного джерела і можуть відтворювати лише аудіофайли, більш складні здатні працювати від різних джерел, мають цілу низку додаткових функцій і відтворюють будь-які мультимедійні файли. Звичайно, і ціна на них набагато вища.

Послуга створення мультирум у нашій компанії

Ми пропонуємо виготовлення проектів мультимедійних кімнат на замовлення. У роботі обов’язково враховуються особисті побажання замовника та архітектурні особливості будівлі, де планується розміщення системи. При цьому ціни на проектування мультирум залишаються доступними для людей з різним рівнем фінансового статку.

Крім того, ми проводимо регулярне сервісне обслуговування обладнання, допомагаємо вибрати та встановити максимально відповідну апаратуру. Усі роботи проводяться у найкоротші терміни.

Не відкладайте встановлення розумної системи на потім, замовте зараз!