Проектування автономного домашнього кінотеатру

Сьогодні дозволити собі зробити домашній кінотеатр може кожна людина, яка має своє житло та стабільне джерело доходу. Вартість виконання проекту, як правило, доступна більшості бажаючих, що робить організацію домашніх кінозалів затребуваною та необхідною послугою. Однак, плануючи встановити автономний кінотеатр, слід пам’ятати, що для цього важливо підібрати відповідне обладнання та врахувати архітектурні особливості приміщення.

На жаль, багато людей думають, що для того, щоб насолоджуватися улюбленими фільмами, досить просто купити кінотеатр. Насправді, вибором та встановленням обладнання повинні займатися професійні фахівці, які мають відповідні навички та досвід роботи. Зробити цю процедуру самостійно дуже складно.

Особливості автономних кінотеатрів

Сучасні домашні кінотеатри – це складна багатоступенева система, що складається з кількох різних елементів. При цьому всі складові системи для стабільної роботи повинні бути встановлені у певних місцях та налаштовані у суворій відповідності до конкретної схеми. Саме тому професійні співробітники нашої компанії воліють відразу створити проект монтажу обладнання, який згодом буде запропонований клієнту. Лише після цього бажано купувати кінотеатр, колонки та все, що з ними пов’язано.

Складовими особливостями домашнього кінотеатру є:

  1. Безпосередня система Hi-Fi або HI-END.
  2. В якості сигнального джерела можуть використовуватися плеєр, програвач, тюнер, телебачення будь-якого типу, ПК або ноутбук.
  3. За бажанням клієнта, можливе приєднання караоке до загальної системи.
  4. Динаміки можна встановити зовнішні (корпусні) або встановити вбудовані. Наприклад, монтувати їх у стелю або стіну.
  5. При необхідності можна синхронізувати мобільні телефони та систему кінотеатру.

Система керується дуже просто – для цього цілком достатньо простого універсального пульта дистанційного керування. Співробітники нашої компанії зроблять на замовлення проект будь-якої складності за доступною вартістю. Ми працюємо з виїздом на об’єкт і вже при першому відвідуванні приміщення зможемо визначити характерні та архітектурні особливості кімнати. Надалі вони будуть враховані під час розробки проекту.

Вартість послуг компанії

Домашній кінотеатр ще кілька років тому вважався предметом небувалої розкоші, але сьогодні це цілком нормальне явище для людини із середнім статком. Основні умови для встановлення – придбання необхідного обладнання, наявність власного житла та окремої кімнати, в якій і розташовуватиметься система.

Вартість послуг безпосередньо залежить від особливостей замовлення, вибору обладнання та приміщення. Ми пропонуємо доступні ціни всім клієнтам, тому можна сміливо дзвонити та оформляти замовлення!