Проектування аудіо відео системи мультирум

Багатофункціональна сучасна аудіо- та відео система мультирум призначена для передачі звукових та відеофайлів від конкретного джерела сигналу (або кількох джерел). Встановлювати її можна у приватних будинках, квартирах, а також у комерційних закладах: ресторанах, готелях, магазинах, офісах та будь-яких інших.

Використовуючи відеосистему мультирум, користувач отримує можливість слухати музику в будь-якій кімнаті вдома, де вона встановлена, а також дивитися улюблені фільми по ТБ-каналах або через Інтернет. Крім того, систему можна використовувати як нагадування про важливі події та систему безпеки, оскільки вона здатна виводити на екран зображення з камер спостереження. Її можна пристосувати до різних потреб користувачів.

Створення відео мультирум озвучування приміщень

Наша компанія пропонує клієнтам послуги з продажу та встановлення відео мультирум системи в будь-яких будівлях та приміщеннях. Робота проводиться поетапно:

  1. Фахівець, працюючи з виїздом на об’єкт, оглядає архітектурні та акустичні особливості приміщення.
  2. Підбирається відповідне обладнання, яке потім встановлюється. Придбати його можна у нашому інтернет-магазині за доступною вартістю.
  3. Завершальний етап – здавання замовлення та тестування обладнання. Проектування відео мультирум та його встановлення проводяться в максимально стислий термін.

На відео мультирум ціна залишається доступною для більшості покупців. Телефонуйте і ми відповімо на будь-які питання!