Проектування аудіосистеми мультирум

Сучасна аудіосистема мультирум – це така система, яка дає можливість прослуховувати улюблену музику або радіостанції в різних кімнатах окремо або у всіх одночасно. При цьому керувати мелодіями, зменшувати або додавати гучність людина може за допомогою смартфона, ноутбука або комп’ютера. Завдяки такій системі користувач може відтворювати будь-який музичний контент від найпростіших МР3 до сучасних flac.

Джерелом сигналу в цьому випадку є особистий гаджет або будь-який інший носій інформації, підключений до інтернету.

Крім того, ви зможете прослуховувати необмежену кількість різних радіостанцій та підключатися до різних музичних сервісів по всьому світу.

Створення мультирум озвучування приміщень

Купуючи цю аудіосистему, ви зможете підключити її до своєї мережі, але краще, щоб підбором та встановленням обладнання займалися професійні фахівці – співробітники нашої компанії справляться з цим завданням. Після встановлення ви зможете створювати особисті аркуші, відбирати улюблені мелодії та радіостанції, щоб не шукати їх постійно знову.

Якщо ви любите музику або плануєте озвучити приміщення (будинок, офіс, ресторан, готель тощо), кращого варіанту, ніж встановлення аудіо мультирум системи, не придумати.

Її переваги це:

  1. Можливість повністю озвучити будь-які приміщення – від приватної квартири до великого готелю чи ресторану.
  2. Ви зможете керувати звуком та плейлистами на відстані за допомогою смартфона.
  3. Керувати можна як композиціями в одній кімнаті, так і всіма за допомогою функціонального сенсорного пульта.

Ми пропонуємо клієнтам послуги проектування аудіосистеми мультирум та продаж відповідного обладнання. Досвідчені співробітники працюють з виїздом додому та підбирають відповідні системи на замовлення, виходячи з переваг та можливостей клієнта.

На кожну аудіо мультирум ціна обговорюється індивідуально, а установка виконується у найкоротший термін.