Компанія “АГОТ” працює на ринку послуг із 2007 року. Ми надаємо послуги з встановлення автономного опалення, газифікації житлових та громадських будівель. Наші фахівці допоможуть Вам зробити свій будинок затишним та теплим, розробивши індивідуальний проект із встановлення АВТОНОМНОГО ОПАЛЕННЯ, підібравши обладнання та відповідні матеріали. А кваліфікована монтажна бригада втілить усі розробки у “затишну реальність”.

Компанія “АГОТ” займається виробництвом електроопалювального обладнання, в якому використано інноваційні технології у сфері електрообігріву. Сучасна система автоматики забезпечує комфортні умови в приміщенні, що опалюється при мінімальному споживанні електроенергії.

Наша компанія, у зв’язку з довготривалим захопленням кінофільмами, вирішила створити новий напрямок у здійсненні циклу робіт з інсталяції домашніх кінотеатрів та систем фонового озвучування різних приміщеннях.

Домашній кінотеатр — набір електронних компонентів та архітектурно-будівельних рішень для створення оптимальних умов перегляду кінофільму, спортивного змагання, телепостачання у себе вдома. Основна ідея домашнього кінотеатру – домогтися під час перегляду «ефекту присутності» у кадрі.

Інсталяція звуку — це ідеальне планування використання звуку та якісне втілення цього в життя.

Звукоізоляція — зниження рівня шуму, що проникає в приміщення ззовні. Кількісна міра звукоізоляції конструкцій, що захищають, виражається в децибелах. Ступінь необхідності звукоізоляції перекриттів залежить від характеристик матеріалів, що використовуються в будівництві, і дотримання всіх технологічних норм. Норми звукоізоляції приміщень та допустимого рівня шуму в них регламентуються СНиП 23.103.2003 [1 1], санітарно-екологічними вимогами, які є обов’язковими.

Автономна система опалення — це незалежність від старого та непридатного централізованого опалення, що дозволяє самому регулювати температуру в квартирі, легко та без проблем підтримувати потрібну температуру , включати та вимикати в потрібний момент та стежити за своїми витратами на опалення.